Saadet Partisi’nin il ve ilçe teşkilatları  Cumhurbaşkanı Adayı gösterebilmek için imza verecek olan seçmenlerin belirlenmesi ve listelenmesi çalışmasına başladı. Alelacele ve sıkışık seçim takviminde ilçe seçim kuruluna imza verme gününden önce yeterli sayıdaki seçmenin hazır hale getirilmesini hedefleyen bu çalışma, Saadet Partisi Sapanca Teşkilatı tarafından da büyük bir titizlikle yürütülmekte.

9 MAYIS MESAİ BİTİMİNDE

4 Mayıs günü başlayıp 9 Mayıs mesai bitiminde son bulacak imza işlemi öncesi hazırlıklı hızlı bir şekilde hareket etmek istediklerini belirten ilçe başkanı Ömer Yaşar Çömlekcioğlu, tüm Sapanca’dan “ayrıştırmak yerine birleştirmek için kavga gürültü yerine gerçek sorunları ve çözümleri konuşup çözüm bulmak için tek çıkar yol” dediği Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı Adayı için destek istedi.

İLÇE SEÇİM KURULUNA

Tüm Sapancalılar’dan imza kampanyasına katılmak için ilçe teşkilatı ile iletişime geçmesini isteyen Çömlekcioğlu, ilçe seçim kuruluna giderek imza verecek olan seçmenlerden işlem sonunda kendilerine verilecek olan belgenin muhakkak ilçe teşkilatına ulaştırılmasını istedi.

100 BİN İMZA TOPLAMASI

Mecliste grubu olmadığı için en az 100 bin imza toplaması gereken Saadet Partisi ülke genelinde seçmenleri oy kullanacakları illerde seçim kurullarına imza için götürmeye çalışacak. İlçe Başkanı Çömlekcioğlu, kısıtlı süreye rağmen imza organizasyonunu başarı ile tamamlayacaklarını ifade ederek  Sapanca’yı  bu konuda en çok bu imza toplayan ilçe yapmak için destek istedi. İmza vermek isteyenler için araç tahsis edileceğini de kaydeden Çömlekçioğlu, araç için 0532 6454662 numaralı telefondan kendilerine ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here