Şehir Plancısı Oya Arapoğlu kendisini destekleyen çok sayıda Sapancalı ile birlikte İlçe Seçim Kurulu’na giderek Bağımsız Belediye Başkan adaylığı başvurusunda bulundu. 

Resmi müracaatının ardından kendine destek verenlere hitaben bir konuşma yapan Arapoğlu, “Bugün hepimizin ortak kaygısı, ortak sevdası Sapancamız için bir yola çıkıyoruz. Bu yolculuk  için sizler beni samimi düşüncelerinizle, hayır dualarınızla  yeniden güçlendirdiniz, yüreklendirdiniz. Sizlerin gücü ve desteği ile bu engelli yarışı yılmadan, yorulmadan koşacağız ve kazanacağız. Yine hep birlikte dünün hasarlarını onarıp, yarınları hazırlayacağız. İlçemizin yaşam kalitesinin yükselmesi, ekonomik, sosyal, kültürel alanlarda gelişmesi, insanlarımızın işi, aşı, çocuklarımızın eğitimi önceliklerimiz olacak.

“YILMADAN, YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ”

Teveccühleriyle adaylığımı sağlayan halkımızın  bana olan güvenlerinin karşılığı olarak bugün ilk adımı atıyor Sapanca Belediyesi Bağımsız Belediye Başkanlığı adaylığına resmi başvurumu yapmış bulunuyorum. 31 Martta seçmenlerimizin onaylarını almak için yılmadan, yorulmadan çalışacağız ve tarih yazacağız. Şahsıma duyduğunuz güven, göstermiş olduğunuz samimiyet ve katkılarınız için teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadesini kullandı.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here