Edinilen bilgilere göre, bir süre önce kilolarından kurtulmak için gittiği Düzce’deki özel bir hastanede 23 yaşındaki Selin Selem’in midesine kelepçe takıldı. Geçirdiği operasyon sonrasında taburcu edilmesi üzerine Sapanca’ya dönen 23 yaşındaki Selin Selem, taburcu olduktan bir süre sonra rahatsızlandı. Ailesi tarafından Düzce’deki bir hastaneye kaldırılan Selem, burada yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

NEŞELİ HAYAT DOLUYDU

Kaldırıldığı hastanede kontrolleri yapılan genç avukatın ise geçirdiği operasyonda enfeksiyon kaptığı iddia edildi. Sapanca Vergi Dairesi Gelir Uzamanı Burhan Selem ve Sevgi Selem çiftinin kızları Selin Selem, bir süre önce Sakarya Üniversitesi’ndeki eğitimini tamamlayarak avukatlığa başlamıştı. Çevresinde neşe ve hayat dolu kişiliğiyle tanınan Selin’in ölüm haberi üzerine rahatsızlanan baba Burhan Selem, hastaneye kaldırıldı.

BUGÜN TOPRAĞA VERİLECEK

Selem’in cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sapanca Çayiçi Mahallesi Buhara Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Erenler Aile Mezarlığı’na defnedilecek. Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here