Açılışa Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, CHP İlçe Başkanı Nuray Dikmen, MHP İlçe Başkanı Gökhan Alemdar, MHP Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Hamdi Yuluğ, AK Parti Sapanca Belediye Başkan Aday adayları Özcan Özen ve İsa Cebeci, CHP Sapanca Belediye Başkan Adayı Cengiz Çiçek ve MHP Sapanca Belediye Başkan Aday Adayı Berat Taner ile çok sayıda davetli katıldı.

PROFESYONEL HİZMET

Turizm açısından ilçeye katma değer katacak olan firmanın birçok organizasyon hizmeti profesyonel ekipler tarafından halka sunulacağı bilgisi verildi. Firma sahibi Coşkun Balta “Sapanca’ya yakışan profesyonel hizmet vermek için çalışacağız” dedi.

KATMA DEĞER SAĞLAYACAK

Dualar eşliğinde yapılan açılışta konuşan Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer “Bugün soğuk ama güzel bir günde ilçemize turizm açısından katma değer sağlayacak olan bir işletmeyi daha açmış oluyoruz. Yüce Rabbim bu işletmeyi açan kardeşimizi mahcup etmesin inşallah hayırlı ve bereketli kazançlar nasip etsin elde etmiş oldukları bu kazançları hayırlı işlerde tüketmeyi Yüce Rabbim nasip eylesin. Sapancamız’a ve işletme sahibine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

BU TÜR YATIRIMLAR ÖNEMLİ

Belediye Başkanının ardından konuşmasını yapan Sapanca Kaymakamı Bilgehan Bayar “Turizm beldesi Sapanca’nın daha fazla kendini göstermesi açısından bu tür yatırımlar önemli. İnşallah bu hizmet Sapanca’mıza bol turist nasip eylesin. İlçemizde turizm algısının oluşması ve turizm potansiyeli için turizm acentaları önemli bir faktör. İşletme sahibi arkadaşları tebrik ediyorum hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.

Edilen duaların ardından kurdele kesimiyle birlikte açılış töreni gerçekleştirildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here