Halk Eğitim Merkezi Salonu’ndaki toplantıya, İlçe Kaymakamı Ali Ada, Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, İlçe Jandarma Komutanı Birol Ustaoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Güven Alan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Nuri Dede, İlçe Müftüsü Faruk Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, kurum ve kuruluşların yöneticileri, muhtarlar ile Camicedit Mahallesi sakinleri katıldı.

 “SORUNLARI HEMEN ÇÖZECEĞİZ”

Toplantıda konuşan Kaymakam Ali Ada, “Okuma yazma seferliği ile ilgili eğitim alanında yaptığımız toplantımızın devamında ‘Vatandaşla Buluşma’ kapsamında yapılan toplantıların üçünü bir arada gerçekleştirdik. Muhtarlar, Güvenlik ve Cami Cedit Mahallesi Halkla Buluşma Toplantısında belirtilen sorunlara taleplere yönelik hemen çözülebilecekleri hemen çözeceğiz geri kalanları zamana yayacağız. Hangi konuda olursa olsun tüm birim amirlerimiz burada, dileklerinizi iletebilirsiniz” dedi.

İSTEK VE SORUNLARI DİNLEDİ

Kaymakam Ada, toplantıda mahalle sakinleri ile muhtarların talep, şikayet, istek ve önerilerini de dinleyerek not aldı. Ada, kendisine aktarılan sorun ve taleplerin çözümü için ilgili kurum ve kuruluşlarla gerekli temasların kurulacağını kaydetti.