Sapanca Belediyesi Aile Çay Bahçesi’nde düzenlenen ve ev sahipliğini Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cemil Ertuğ’un yaptığı programa, Sapanca Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, MHP İlçe Başkanı Berat Taner, Sakarya Engelliler Federasyon Başkanı Emriye Köse, Belediye Meclis üyeleri Ayşe Kösemen ve Günnur Çelik, MHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Saral Uzun, dernek yöneticileri, engelliler ve aileleri ile çok sayıda davetli katıldı.

KATILANLARA TEŞEKKÜR

Ezanın okunmasıyla hep birlikte oruçların açıldığı iftar programında görme engelli Nazlıcan Tanta’nın okuduğu ilahiler davetlilerin manevi dünyasına adeta nakşetti.

Programda bir konuşma yapan Sapanca Engellileri Koruma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cemil Ertuğ, “Her zaman olduğu gibi bu güzel programda da bizi hiç yalnız bırakmayan güzel dostlarımıza, değerli parti başkanlarımıza, eşimize dostumuza sonsuz teşekkür ederiz.

İftar programımızda emeği geçen Belediye Başkanımız Doç. Dr. Aydın Yılmazer’e, MHP İlçe Başkanı Berat Taner ve yönetim kurulu üyelerine,  leziz yemekleriyle Mesut Kaya ağabeyimize, aramızda olamayan ama gönlü bizimle olan Remzi Gür amcamıza görünen görünmeyen desteklerinden dolayı, bu güzel programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz..

En özel teşekkürüm Belediye Başkan Yardımcımız Özcan Yavuz’a. Kendisini ne zaman sıkıntımız olsa ararız ve telefonumuzu hep açar. Sağolsun” dedi.

ASANSÖRLÜ SERVİS ARACI

İftar programının ardından Sapanca Belediyesi tarafından tüm engellilerin yararlanması için hizmete sokulan asansörlü engelli servis aracı da davetlilere tanıtıldı. Havva AYAŞ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here