24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27.dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinde süre kısaldıkça aday adayları da ortaya çıkmaya başladı. Endüstri Mühendisi-Fizikçi(Lisans ve Yüksek Lisans dereceli)-Bilgisayar Programcısı-Üretim ve Yönetim Bilimleri Uzmanı Sapancalı Çiğdem Cebeci, ağabeyi Atilla Cebeci ile birlikte AK Parti İl Başkanlığı’na giderek Sakarya Milletvekili aday adaylığı başvurusunu il yöneticilerine teslim etti.

GÜMÜŞEL’E BİLGİ VERDİ

Resmi müracaatının ardından AK Parti İlçe Başkanı Yunus Gümüşel’i de ağabeyi Atilla Cebeci ile birlikte ziyaret eden Çiğdem Cebeci, “Ülkemizin geçtiği bu sıkıntılı günlerde Milletimizin, partimizin ve Sayın  Cumhurbaşkanımızın yanında duruş göstermek adına bu başvuruyu yapıyorum. Gelecek dönem milletimize, ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Ziyarette konuşan İlçe Başkanı Yunus Gümüşel de, Cebeci’yi kutlayarak hakkında hayırlı olması temennisinde bulundu.

GÜÇ VE DESTEK VERMEK

Daha sonra gazetemizi ziyaret eden Cebeci, Genel yayın Yönetmenimiz Hamdi Yuluğ’a aday adaylığı müracaatıyla ilgili bilgiler verdi.

Cebeci, Sapancalı olarak 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan; 27.dönem Milletvekilliği Genel seçiminde, AK Parti’den bugün itibariyle aday adaylığı başvurumu yapmış bulunmaktayım. Yapılacak olan Genel Seçimlerde, başta Sakaryamız’a hizmet etmek ve sonra da Partime güç vermek, destek vermek için aday adaylığı resmi müracaatımı yaptım.

İyi niyet ile bu yola çıkanların, Allah yar ve yardımcısı olsun. Sakaryamız’a, Sapancamız’a ve biz aday adaylarına hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here